Pilarki akumulatorowe

Pilarki akumulatorowe
Swoboda ruchów, brak emisji spalin i niskie natężenie dźwięków - to najważniejsze atuty, jakie mają pilarki akumulatorowe Stihl. Przeznaczone są do pielęgnacji drzew oraz do prac wokół domu i w ogrodzie. Ich niewielka waga pozwala na łatwe przycinanie gałęzi i krzewów, sprawne przygotowanie drewna na opał. Piły akumulatorowe od niemieckiego producenta mogą być używane w miejscach, które wymagają zachowania ciszy. Również operator nie ma potrzeby zastosowania ochronników słuchu. Pilarki na akumulator marki Stihl są idealne dla osób prywatnych, ale również dla pracowników przedsiębiorstw komunalnych, firm ogrodniczych czy rzemieślników. Więcej mocy, więcej komfortu, idealne cięcie i doskonała wydajność - wszystko to zapewniają pilarki dostępne w naszym sklepie internetowym. Poszczególne modele dostępne są w promocji. Poznaj nasz asortyment i uczyń swoją pracę znacznie łatwiejszą.

Sortuj produkty wg.


Piły akumulatorowe

Pilarki na akumulator są niezastąpione przy pracach związanych z obróbką drewna. Są idealne do wykorzystania w ogródku, gospodarstwie domowym, w warsztacie, a także przy pracach ciesielskich oraz wszelkim innym rzemiośle. W odróżnieniu od pił spalinowych, piły akumulatorowe są lekkie, nie emitują hałasu i spalin. Pilarki akumulatorowe STIHL są wyposażone w akumulator o dużej pojemności, który pozwala na nieprzerwaną pracę nawet do 45 minut. Jednocześnie mają wbudowany wyświetlacz, który wskazuje poziom naładowania i pozwala uniknąć niespodziewanych przerw. Akumulatorowe pilarki dają nieograniczoną swobodę ruchów. Nie ogranicza Cię kabel i konieczność zachowania określonej odległości od zabudowań.


Pilarki akumulatorowe STIHL

Piły na akumulator marki STIHL to synonim najwyższej jakości oraz bezkompromisowej mocy. Osiągają pełnię możliwości od pierwszej chwili po włączeniu i są gotowe, by sprostać największym wyzwaniom. Pilarki na akumulator są przystosowane do tego, by pracować w każdych warunkach pogodowych, zarówno w cieple, jak i zimnie. Pilarki STIHL są również przyjazne dla środowiska - niska emisja dźwięku w czasie pracy oraz brak emisji zanieczyszczeń przez urządzenie to cechy, które mają niebagatelne znaczenie. Używając pilarki STIHL, nie trzeba używać ochronników słuchu. 90 lat rozwoju technologii oraz innowacyjne rozwiązania techniczne sprawiają, że pilarki akumulatorowe STILH są najchętniej i najczęściej wybieranymi produktami tego typu na świecie.


Piły na akumulator STIHL - zamów na e-pila.com

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, który obejmuje bogaty wybór pilarek, ładowarek, akumulatorów oraz akcesoriów. Nasz sklep internetowy oferuje pilarki akumulatorowe w zestawach oraz w wersji podstawowej. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów marki STIHL, dzięki czemu nasi Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz szereg informacji na temat cech poszczególnych produktów. Kupując pilarkę w naszym sklepie, otrzymujesz: szybką i darmową dostawę, atrakcyjną cenę zakupu, wyłącznie oryginalne produkty. Z pilarkami STIHL praca w ogrodzie jest przyjemniejsza. Przekonaj się o tym sam!
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Zamknij